Studia Online.

Ucz się kiedy i jak chcesz!

Nowoczesna forma studiów realizowana z wykorzystaniem najnowszej technologii informacyjno-komunikacyjnej

Dowiedz się więcej! Odbierz darmową lekcję online!

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Nr telefonu
+48
Kierunek studiów

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące oferty Grupy Uczelni Vistula, prosimy o wyrażenie poniższej zgody.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących oferty Grupy Uczelni Vistula, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, poprzez:


Informujemy, że Administratorami danych osobowych są poszczególne uczelnie z Grupy Vistula, w zależności od wybranego kierunku, na który aplikuje kandydat, tj.Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji. Dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu administrowania kontem użytkownika w serwisie oraz rekrutacji na wybrany kierunek studiów. Szczegółowa informacja na temat przetwarzania danych

Na czym polegają Studia Online?

Studia Online na Akademii Finansów i Biznesu Vistula to elastyczna forma studiów online, realizowana z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi e-learningowych. Studia online doskonale przygotowują do pracy zawodowej, ponieważ najlepiej odzwierciedlają jej charakter - wynika z badania realizowanego na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Podstawowa różnica polega na organizacji nauki - zajęcia odbywasz w trybie mobilnym, czyli tam gdzie chcesz! Jeżeli wolisz sam organizować swój wolny czas i jesteś w tym naprawdę dobry, to studia online sa właśnie dla Ciebie!

Studia online to:

  • Sesje z materiałami do samokształcenia, opracowywane przez Dział E-learningu na podstawie materiałów dostarczonych przez wykładowcę,

  • Sesje na żywo z kamerą internetową,

  • Zajęcia na terenie uczelni, odbywające się na początku i na końcu semestru podczas weekendowych zjazdów.

macbook

Dlaczego warto wybrać studia online

certificate

Otrzymujesz ten sam dyplom, co na studiach niestacjonarnych.

time

Sam wybierasz swoją porę na studiowanie.

PC

Tablet, laptop lub PC - masz dostęp do zajęć z dowolnego urządzenia.

opinian

Konktaktujesz się z wykładowcą online lub na żywo, zgodnie z Twomi potrzebami.

Kierunki studiów

Ekonomia

Podczas trzech lat zdobędziesz specjalistyczną wiedzę o procesach zachodzących w gospodarce oraz interpretacji zjawisk i danych ekonomicznych.

Aplikuj teraz

Finanse i Rachunkowość

Studia licencjackie na kierunku Finanse i Rachunkowość zostały stworzone dla osób które pragną rozwijać swoje kompetencje zawodowe w sektorze finansowym.

Aplikuj teraz

Zarządzanie I stopnia

Zarządzanie (studia licencjackie) zostało stworzone z myślą o osobach przedsiębiorczych, nastawionych na nieustanny rozwój.

Aplikuj teraz

Zarządzanie II stopnia

Zarządzanie (studia magisterskie) w trybie online są kierunkiem dla osób zainteresowanych wzmocnieniem swoich kompetencji w świecie międzynarodowego biznesu.

Aplikuj teraz